O nas

    WILROBI Sp. z o.o. współpracuje z wieloma renomowanymi firmami handlowymi, działającymi w wielu krajach całej Europy oraz prężnie rozwijających się, i zajmujących czołową pozycje rynkową w swojej branży. Wynik ten osiągnęły dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, wykwalifikowanej kadrze oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. Działalność firm w pokrewnych branżach pozwala zapewnić klientom materiały do całkowitego zaaranżowania wnętrza wykorzystując pełne uroku kolekcje mebli dla dzieci i artykuły dekoracyjne, kominki.

     Sukces naszych produktów leży w tworzeniu wzorów odpowiadających formą współczesnemu stylowi życia. Podstawą każdego modelu jest nie tylko design, lecz również znajomość technologii oraz wciąż zdobywane doświadczenie. Przykładając wiele uwagi do każdego szczegółu, starannie wybierając materiały najwyższej jakości na każdym etapie tworzenia nowego modelu, udało nam się stworzyć produkt zgodny z założeniami zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy otwarci na nowości. Staramy się nie ograniczać, dlatego rozwój jest dla nas istotnym procesem, poszukiwaniem nowych pomysłów i perspektyw.
Podczas rozwoju zwracamy szczególną uwagę na indywidualizm oraz osobisty styl projektanta. Świadomi roli różnorodności tworzymy kolekcje z różnorodnymi projektantami. Współpracowaliśmy już z Hansem Daalder i Hansem van der Ven i Waltherem den Exter.

    Meble WILROBI to wyroby ekologiczne, do produkcji których wykorzystywane są materiały naturalne, nieszkodliwe dla zdrowia. Oznacza to, że każdy materiał i komponent wykorzystywany przez firmę w procesie produkcji oraz stosowane technologie spełniają wszelkie wymagania ekologiczne. Wszystkie meble i kominki znajdujące się w ofercie posiadają wymagane atesty i spełniają normy obowiązujące w Unii Europejskiej.