MASZ PYTANIA?

Użyj formularza by skontaktować się z nami lub zadzwoń do naszego biura – chętnie pomożemy 🙂

GODZINY PRACY

Nasz dział sprzedaży dostępny jest do Twojej dyspozycji w poniższych godzinach

Katalogi

Meble nowoczesne

Asortyment nowoczesnych mebli obejmuje szeroką gamę unikalnych stylów, które dołączyły do naszej gamy projektów. Jeśli szukasz nowoczesnego akcentu w swoim pokoju, ta sekcja jest dla Ciebie!

opis mebli z serii nowoczesne

Meble dziecięce firmy WILROBI to wyroby ekologiczne, do produkcji których wykorzystywane są materiały naturalne,
nieszkodliwe dla zdrowia. Każdy materiał i komponent wykorzystywany przez firmę w procesie produkcji oraz stosowane technologie spełniają wszelkie wymagania ekologiczne. Wyjątkowy design pozwoli ozdobić każde wnętrze.

n006_all
n004_all
n002_all

indywidualna wycena

Jeśli posiadasz własny pomysł i potrzebujesz solidnego, doświadczonego partnera – jesteśmy do Twojej dyspozycji! Posiadamy możliwość realizacji indywidualnych zamówień i zapewniamy kompleksowe wsparcie projektu na każdym etapie, od pomysłu po dostawę.

Proces

PROJEKT

Wybierz z dostępnej oferty lub napisz do nas by opracować projekt indywidualny.

PRODUKCJA

Przystępujemy do produkcji wybranego kominka.

AKCEPTACJA

Szacujemy koszta i dopasowujemy finalny projekt do Twojego budżetu.

montaż

Do pełnej usługi oferujemy montaż kominków w domach klientów.

POPULAR QUESTIONS

Podstawą naszych mebli są  płyty MDF, które cechuje trwałość i ekologiczny charakter. Poddajemy je szczegółowym testom jakościowym na każdym etapie wykonania, aby zapewnić najwyższą jakość naszych mebli.

Najczęściej stosowaną technologią jest powszechna w branży technologia CNC, którą stosujemy z wykorzystaniem zaawansowanych maszyn.

Nasza technologia i doświadczenie pozwalają wykonywać meble o najróżniejszych wymiarach, dzięki czemu możemy produkować meble na zamówienie klienta pod jego marką.

przykładowe nowoczesne meble z oferty

W wyniku realizacji projektu do oferty firmy i na rynek docelowy wprowadzona została jedna innowacja produktowa, która jest wynikiem wdrożonej innowacji procesowej i zaimplementowanych wyników prac B+R.

W wyniku realizacji projektu oraz w wyniku komercjalizacji i wdrożenia wyników prac B+R dotyczących koncepcji innowacyjnego połączenia umożliwiającego łączenie elementów mebli skrzyniowych wykonanych z MDF, HDF, sklejki, płyty wiórowej lub drewna przez użytkownika końcowego bez użycia narzędzi lub przy znikomym ich udziale, wprowadzony na rynek regionalny, krajowy i zagraniczny został nowy produkt: meble skrzyniowe (w tym meble dziecięce i atrapy kominkowe), które charakteryzują się wysoką estetyką przez zewnętrzną niewidoczność połączeń, łatwością montażu wykonywanego przez użytkownika końcowego. Zaprojektowane i walidowane w warunkach laboratoryjnych a także przemysłowych połączenia przesuwno-rozporowe charakteryzują się wysoką sztywnością i wytrzymałością, zapewniając jednocześnie wysoką sztywność i wytrzymałość korpusom mebla. Mają one wysoki walor estetyczny gdyż w meblach są zewnętrznie niewidoczne. Ponadto umożliwiają montaż mebli bez użycia narzędzi przez użytkownika końcowego.

Wprowadzone zostały również EKO meble skrzyniowe, wykonane z ekologicznych płyt (ekoinnowacja produktowa) – EKO meble dziecięce i EKO atrapy kominkowe z zastosowaniem innowacyjnego połączenia przesuwno-rozporowego, wykonane z ekologicznego materiału EKO płyt MDF/HDF, które zawierają zmniejszoną zawartość związków chemicznych (formaldehydów).