MASZ PYTANIA?

Użyj formularza by skontaktować się z nami lub zadzwoń do naszego biura – chętnie pomożemy 🙂

godziny pracy

Nasz dział sprzedaży dostępny jest do Twojej dyspozycji w poniższych godzinach

OUR BROCHURES​

Kominki klasyczne

Około połowa naszej szerokiej gamy kominków dedykowana jest klasycznej estetyce.

opis kominków z serii klasyczne

Starannie zaprojektowane, aby odzwierciedlić różne tradycyjne style, kominki te idealne dla tych, którzy poszukują klasycznych wzorów w wystroju wnętrz, jednocześnie korzystając z nowoczesnych rozwiązań technicznych. Podobnie jak w przypadku naszych pozostałych produktów, używamy współczesnych metod produkcji, aby sprostać ustalonym standardom, dzięki czemu kominki te są całkowicie ekologiczne.

Kominek 2
Kominek 3

SZCZEGÓŁY

Jedną z najważniejszych stosowanych przez nas metod produkcyjnych jest technologia CNC. Jest ona znana i szeroko używana w branży obróbki drewna ze względu na możliwość szybkiego i precyzyjnego kształtowania elementów.

Proces

PROJEKT

Wybierz z dostępnej oferty lub napisz do nas by opracować projekt indywidualny.

PRODUKCJA

Przystępujemy do produkcji wybranego kominka.

AKCEPTACJA

Szacujemy koszta i dopasowujemy finalny projekt do Twojego budżetu.

montaż

Do pełnej usługi oferujemy montaż kominków w domach klientów.

POPULAR QUESTIONS

Główna różnica polega na rodzaju wykorzystywanej energii – kominki elektryczne wymagają prądu elektrycznego, a bioetanolowe korzystają z paliwa bioetanolowego. Istnieje wiele innych różnic między tymi dwoma typami, z których najważniejszą jest to, że kominki elektryczne nie wytwarzają rzeczywistego „prawdziwego” płomienia, ale zamiast tego oferują realistyczne efekty świetlne ze świateł LED. Oba rodzaje zasilania są całkowicie ekologiczne i bezemisyjne.

Zarówno kominki elektryczne, jak i bioetanolowe wymagają niewiele wysiłku przy montażu, a z wielu z nich można korzystać już po rozpakowaniu. Modele, które wymagają montażu na ścianach, są również stosunkowo łatwe w montażu.

W przeciwieństwie do kominków opalanych drewnem, kominki elektryczne i bioetanolowe są jednymi z najbezpieczniejszych rodzajów kominków. Typ elektryczny nie wytwarza rzeczywistego płomienia, co całkowicie zapobiega ryzyku pożaru, o ile zachowana jest niewielka odległość od innych mebli. Kominki na bioetanol korzystają z systemu zabezpieczeń, które zapobiegają rozlewaniu się paliwa i zmniejszają ryzyko do minimum.

przykładowe klasyczne kominki z oferty

Kominek 3

Milos

Kamień naturalny F02 Wykończenie: polerowane W 970 | S 995 | G 340 mm

Sprawdź
Kominek 2

Kreta

Kamień naturalny F03 Wykończenie: polerowane lub niepolerowane W 1100 | S 1050 | G 445 mm

Sprawdź