MASZ PYTANIA?

Użyj formularza by skontaktować się z nami lub zadzwoń do naszego biura – chętnie pomożemy 🙂

GODZINY PRACY

Nasz dział sprzedaży dostępny jest do Twojej dyspozycji w poniższych godzinach

KATALOGI

Meble klasyczne

Dla tych, którzy pragną bardziej tradycyjnego wystroju swojego domu, nasza oferta mebli klasycznych jest idealnym wyborem. Wykonane z ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, nie tylko dodają pomieszczeniom stylowego charakteru, ale ich wykonanie gwarantuje trwałość i wieloletnie użytkowanie.

opis mebli z serii klasyczne

Produkowane przez nas meble i kominki są wykonywane wyłącznie z solidnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, gwarantujących wytrzymałość i wygodne, długoletnie użytkowanie. Stosujemy między innymi przyjazne
środowisku materiały drewnopochodne, takie jak płyty MDF czy płyty wiórowe, które wykańczamy ekologicznymi lakierami dla zapewnienia odpowiedniej trwałości. Cały proces wytwarzania mebli, od dostaw surowców po wykończenie, jest stale monitorowany i odbywa się z wielką precyzją i dokładnością. Nasze wyroby poddawane są szczegółowym testom jakościowym, aby mieć pewność, że dostarczamy klientom produkty spełniające najwyższe wymagania oraz obowiązujące normy.

s006_all
s010_all
s008_all

szczegóły

Jedną z najważniejszych stosowanych przez nas metod produkcyjnych jest technologia CNC. Jest ona znana i szeroko używana w branży obróbki drewna ze względu na możliwość szybkiego i precyzyjnego kształtowania elementów. Nasz dobrze wyposażony park maszynowy korzysta z maszyn CNC o najwyższym poziomie technicznym, aby umożliwić sprawną i dokładną realizację powierzanych zamówień, niezależnie od wymiarów czy ilości.

Proces

PROJEKT

Wybierz z dostępnej oferty lub napisz do nas by opracować projekt indywidualny.

PRODUKCJA

Przystępujemy do produkcji wybranego kominka.

AKCEPTACJA

Szacujemy koszta i dopasowujemy finalny projekt do Twojego budżetu.

montaż

Do pełnej usługi oferujemy montaż kominków w domach klientów.

POPULAR QUESTIONS

Podstawą naszych mebli są  płyty MDF, które cechuje trwałość i ekologiczny charakter. Poddajemy je szczegółowym testom jakościowym na każdym etapie wykonania, aby zapewnić najwyższą jakość naszych mebli.

Najczęściej stosowaną technologią jest powszechna w branży technologia CNC, którą stosujemy z wykorzystaniem zaawansowanych maszyn.

Nasza technologia i doświadczenie pozwalają wykonywać meble o najróżniejszych wymiarach, dzięki czemu możemy produkować meble na zamówienie klienta pod jego marką.

przykładowe klasyczne meble z oferty

W wyniku realizacji projektu do oferty firmy i na rynek docelowy wprowadzona została jedna innowacja produktowa, która jest wynikiem wdrożonej innowacji procesowej i zaimplementowanych wyników prac B+R.

W wyniku realizacji projektu oraz w wyniku komercjalizacji i wdrożenia wyników prac B+R dotyczących koncepcji innowacyjnego połączenia umożliwiającego łączenie elementów mebli skrzyniowych wykonanych z MDF, HDF, sklejki, płyty wiórowej lub drewna przez użytkownika końcowego bez użycia narzędzi lub przy znikomym ich udziale, wprowadzony na rynek regionalny, krajowy i zagraniczny został nowy produkt: meble skrzyniowe (w tym meble dziecięce i atrapy kominkowe), które charakteryzują się wysoką estetyką przez zewnętrzną niewidoczność połączeń, łatwością montażu wykonywanego przez użytkownika końcowego. Zaprojektowane i walidowane w warunkach laboratoryjnych a także przemysłowych połączenia przesuwno-rozporowe charakteryzują się wysoką sztywnością i wytrzymałością, zapewniając jednocześnie wysoką sztywność i wytrzymałość korpusom mebla. Mają one wysoki walor estetyczny gdyż w meblach są zewnętrznie niewidoczne. Ponadto umożliwiają montaż mebli bez użycia narzędzi przez użytkownika końcowego.

Wprowadzone zostały również EKO meble skrzyniowe, wykonane z ekologicznych płyt (ekoinnowacja produktowa) – EKO meble dziecięce i EKO atrapy kominkowe z zastosowaniem innowacyjnego połączenia przesuwno-rozporowego, wykonane z ekologicznego materiału EKO płyt MDF/HDF, które zawierają zmniejszoną zawartość związków chemicznych (formaldehydów).