MASZ PYTANIA?

Użyj formularza by skontaktować się z nami lub zadzwoń do naszego biura – chętnie pomożemy 🙂

Godziny pracy

Nasz dział sprzedaży dostępny jest do Twojej dyspozycji w poniższych godzinach

Katalogi

Kominki nowoczesne

W miarę upływu czasu trendy w projektowaniu zmieniają się i ewoluują. Jedną z naszych głównych zasad jest otwartość na nowe pomysły i stale szukamy sposobów na włączenie ich do naszego szerokiego portfolio.

opis kominków z serii nowoczesne zalety

Nasz zespół projektowy stale dąży do innowacji w naszych produktach, często poprzez współpracę z innymi artystami, aby zapewnić, że każdy znajdzie coś pasującego do wystroju swojego domu.

Kominek 4
Kominek 1

Szczegóły

Eco Cameno jest najnowszą marką ekologicznych kominków zaprojektowanych i produkowanych przez WILROBI. Od niemal
15 lat tworzymy nowe, unikalne wzory w stylach tradycyjnych i nowoczesnych, czasem współpracując ze światowej sławy projektantami. Ogromna różnorodność naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie ekologiczny dodatek do wystroju domu.

Proces

Projekt

Wybierz z dostępnej oferty lub napisz do nas by opracować projekt indywidualny.

Produkcja

Przystępujemy do produkcji wybranego kominka.

Akcept

Szacujemy koszta i dopasowujemy finalny projekt do Twojego budżetu.

Montaż

Do pełnej usługi oferujemy montaż kominków w domach klientów.

FAq

Główna różnica polega na rodzaju wykorzystywanej energii – kominki elektryczne wymagają prądu elektrycznego, a bioetanolowe korzystają z paliwa bioetanolowego. Istnieje wiele innych różnic między tymi dwoma typami, z których najważniejszą jest to, że kominki elektryczne nie wytwarzają rzeczywistego „prawdziwego” płomienia, ale zamiast tego oferują realistyczne efekty świetlne ze świateł LED. Oba rodzaje zasilania są całkowicie ekologiczne i bezemisyjne.

Zarówno kominki elektryczne, jak i bioetanolowe wymagają niewiele wysiłku przy montażu, a z wielu z nich można korzystać już po rozpakowaniu. Modele, które wymagają montażu na ścianach, są również stosunkowo łatwe w montażu.

W przeciwieństwie do kominków opalanych drewnem, kominki elektryczne i bioetanolowe są jednymi z najbezpieczniejszych rodzajów kominków. Typ elektryczny nie wytwarza rzeczywistego płomienia, co całkowicie zapobiega ryzyku pożaru, o ile zachowana jest niewielka odległość od innych mebli. Kominki na bioetanol korzystają z systemu zabezpieczeń, które zapobiegają rozlewaniu się paliwa i zmniejszają ryzyko do minimum.

przykładowe nowoczesne kominki z oferty

1-2

Ambiance

MDF (RAL 9010) H 1950 W 1100 D 350 mm

Sprawdź
2

Marvik

MDF (RAL 9010) H 1000 W 1330 D 330 mm

Sprawdź