MASZ PYTANIA?

Użyj formularza by skontaktować się z nami lub zadzwoń do naszego biura – chętnie pomożemy 🙂

Godziny pracy

Nasz dział sprzedaży dostępny jest do Twojej dyspozycji w poniższych godzinach

Katalogi

Kominki nowoczesne

W miarę upływu czasu trendy w projektowaniu zmieniają się i ewoluują. Jedną z naszych głównych zasad jest otwartość na nowe pomysły i stale szukamy sposobów na włączenie ich do naszego szerokiego portfolio.

opis kominków z serii nowoczesne zalety

Nasz zespół projektowy stale dąży do innowacji w naszych produktach, często poprzez współpracę z innymi artystami, aby zapewnić, że każdy znajdzie coś pasującego do wystroju swojego domu.

Kominek 4
Kominek 1

Szczegóły

Eco Cameno jest najnowszą marką ekologicznych kominków zaprojektowanych i produkowanych przez WILROBI. Od niemal
15 lat tworzymy nowe, unikalne wzory w stylach tradycyjnych i nowoczesnych, czasem współpracując ze światowej sławy projektantami. Ogromna różnorodność naszych produktów sprawia, że każdy znajdzie dla siebie ekologiczny dodatek do wystroju domu.

Proces

Projekt

Wybierz z dostępnej oferty lub napisz do nas by opracować projekt indywidualny.

Produkcja

Przystępujemy do produkcji wybranego kominka.

Akceptacja

Szacujemy koszta i dopasowujemy finalny projekt do Twojego budżetu.

Montaż

Do pełnej usługi oferujemy montaż kominków w domach klientów.

FAq

Główna różnica polega na rodzaju wykorzystywanej energii – kominki elektryczne wymagają prądu elektrycznego, a bioetanolowe korzystają z paliwa bioetanolowego. Istnieje wiele innych różnic między tymi dwoma typami, z których najważniejszą jest to, że kominki elektryczne nie wytwarzają rzeczywistego „prawdziwego” płomienia, ale zamiast tego oferują realistyczne efekty świetlne ze świateł LED. Oba rodzaje zasilania są całkowicie ekologiczne i bezemisyjne.

Zarówno kominki elektryczne, jak i bioetanolowe wymagają niewiele wysiłku przy montażu, a z wielu z nich można korzystać już po rozpakowaniu. Modele, które wymagają montażu na ścianach, są również stosunkowo łatwe w montażu.

W przeciwieństwie do kominków opalanych drewnem, kominki elektryczne i bioetanolowe są jednymi z najbezpieczniejszych rodzajów kominków. Typ elektryczny nie wytwarza rzeczywistego płomienia, co całkowicie zapobiega ryzyku pożaru, o ile zachowana jest niewielka odległość od innych mebli. Kominki na bioetanol korzystają z systemu zabezpieczeń, które zapobiegają rozlewaniu się paliwa i zmniejszają ryzyko do minimum.

przykładowe nowoczesne kominki z oferty

W wyniku realizacji projektu do oferty firmy i na rynek docelowy wprowadzona została jedna innowacja produktowa, która jest wynikiem wdrożonej innowacji procesowej i zaimplementowanych wyników prac B+R.

W wyniku realizacji projektu oraz w wyniku komercjalizacji i wdrożenia wyników prac B+R dotyczących koncepcji innowacyjnego połączenia umożliwiającego łączenie elementów mebli skrzyniowych wykonanych z MDF, HDF, sklejki, płyty wiórowej lub drewna przez użytkownika końcowego bez użycia narzędzi lub przy znikomym ich udziale, wprowadzony na rynek regionalny, krajowy i zagraniczny został nowy produkt: meble skrzyniowe (w tym meble dziecięce i atrapy kominkowe), które charakteryzują się wysoką estetyką przez zewnętrzną niewidoczność połączeń, łatwością montażu wykonywanego przez użytkownika końcowego. Zaprojektowane i walidowane w warunkach laboratoryjnych a także przemysłowych połączenia przesuwno-rozporowe charakteryzują się wysoką sztywnością i wytrzymałością, zapewniając jednocześnie wysoką sztywność i wytrzymałość korpusom mebla. Mają one wysoki walor estetyczny gdyż w meblach są zewnętrznie niewidoczne. Ponadto umożliwiają montaż mebli bez użycia narzędzi przez użytkownika końcowego.

Wprowadzone zostały również EKO meble skrzyniowe, wykonane z ekologicznych płyt (ekoinnowacja produktowa) – EKO meble dziecięce i EKO atrapy kominkowe z zastosowaniem innowacyjnego połączenia przesuwno-rozporowego, wykonane z ekologicznego materiału EKO płyt MDF/HDF, które zawierają zmniejszoną zawartość związków chemicznych (formaldehydów).