NASZA HISTORIA

Na polskim rynku działamy już prawie 15 lat, a nasze produkty trafiają obecnie do klientów z całej Europy dzięki współpracy z wieloma renomowanymi firmami. Od początku naszego istnienia posiadaliśmy park maszynowy, który na przestrzeni lat sukcesywnie unowocześnialiśmy i udoskonalaliśmy, czego efektem są zaawansowane i wysoce elastyczne możliwości produkcyjne.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Dzięki ich zaangażowaniu osiągnęliśmy silną obecność i zdobyliśmy uznanie klientów nie tylko na rynku polskim, ale również w innych krajach Europy.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Od samego początku inwestujemy w nasz wysoko zaawansowany park maszynowy i nieustannie dążymy do tego, aby stosowane przez nas technologie utrzymywały najwyższy poziom oraz spełniały wszelkie wymagania i standardy. Dobrze wyposażony zakład pozwala nam na realizację różnorodnych projektów, od produkcji małych szafek po większe łóżka czy komody.

PROJEKT

Niezależnie od tego, czy wybierzesz gotowy projekt, czy też masz własny pomysł –  nasi eksperci pomogą ci wprowadzić go w życie!

PRODUKCJA

Nasze zaawansowane i elastyczne możliwości produkcyjne mogą sprostać każdego rodzaju zamówieniom, od dużych partii po mniejsze, niestandardowe serie.

PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU

Rygorystyczne testy i najwyższej jakości materiały gwarantują, że nasze produkty są wytrzymałe, długotrwałe i bezpieczne dla zdrowia.

Witaj w WilrobiOd ponad dekady projektujemy i produkujemy ekologiczne kominki i meble.