NASZA HISTORIA

Na polskim rynku działamy już prawie 15 lat, a nasze produkty trafiają obecnie do klientów z całej Europy dzięki współpracy z wieloma renomowanymi firmami. Od początku naszego istnienia posiadaliśmy park maszynowy, który na przestrzeni lat sukcesywnie unowocześnialiśmy i udoskonalaliśmy, czego efektem są zaawansowane i wysoce elastyczne możliwości produkcyjne.

PROFESJONALIZM I DOŚWIADCZENIE

Nasz zespół posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Dzięki ich zaangażowaniu osiągnęliśmy silną obecność i zdobyliśmy uznanie klientów nie tylko na rynku polskim, ale również w innych krajach Europy.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGIE

Od samego początku inwestujemy w nasz wysoko zaawansowany park maszynowy i nieustannie dążymy do tego, aby stosowane przez nas technologie utrzymywały najwyższy poziom oraz spełniały wszelkie wymagania i standardy. Dobrze wyposażony zakład pozwala nam na realizację różnorodnych projektów, od produkcji małych szafek po większe łóżka czy komody.

PROJEKT

Niezależnie od tego, czy wybierzesz gotowy projekt, czy też masz własny pomysł –  nasi eksperci pomogą ci wprowadzić go w życie!

PRODUKCJA

Nasze zaawansowane i elastyczne możliwości produkcyjne mogą sprostać każdego rodzaju zamówieniom, od dużych partii po mniejsze, niestandardowe serie.

PRZYJAŹNI ŚRODOWISKU

Rygorystyczne testy i najwyższej jakości materiały gwarantują, że nasze produkty są wytrzymałe, długotrwałe i bezpieczne dla zdrowia.

Zarząd - kadra kierownicza wedle uznania

Our Big Community

Meet our talented, skilled and friendly team! These are people who create all our projects. Together we do one major and important job – design, construction and building for people.
Team Meber

Steven Jackson

Executive Manager

Steven co-founded Archus in 1990. Steven is constantly discovering new solutions to issues that arise during the work process and

Team Meber

Frank Roberts

Senior Foreman

Frank is in charge of all our workers. He joined us in 2006 and managed to organize a close-knit team.

Team Meber

Andrew Rooney

Remodeling Consultant

With a decade at Archus and a lifetime in the industry, Andrew Rooney has been an invaluable part of our

Team Meber

Nick Holmes

Project Manager

With a decade at Archus and a lifetime in the industry, Andrew Rooney has been an invaluable part of our

Witaj w WilrobiOd ponad dekady projektujemy i produkujemy ekologiczne kominki i meble.