CO ROBI WILROBI?

Meble

Dla mebli dziecięcych bezpieczeństwo użytkowania jest szczególnie ważne, dlatego nasze wykonujemy wyłącznie z solidnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które gwarantują trwałość i komfortowe, długoletnie użytkowanie.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dostawach różnego rodzaju mebli i kominków do klientów w całej Europie.

STAŁY ROZWÓJ

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i stale obserwujemy zmieniające się trendy oraz poszerzamy nasze portfolio projektowe, aby utrzymać się w czołówce branży.

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz doświadczonej kadrze możemy realizować zamówienia według indywidualnych potrzeb.

PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Każdy nasz produkt wykonujemy z solidnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które gwarantują komfortowe, wieloletnie użytkowanie.

ZAWSZE BLISKO CIEBIE

Dzięki lokalizacji w Polsce jesteśmy w samym centrum Europy, co jest nieocenionym atutem w zakresie procesów logistycznych i umożliwia płynne, terminowe i efektywne kosztowo dostawy.

NIEZLICZONE PROJEKTY

Współtworzyliśmy kilka linii z wieloma znanymi projektantami, takimi jak Hans Daalder, Walther den Exter czy Hans van der Ven.

Witaj w WilrobiOd ponad dekady projektujemy i produkujemy ekologiczne kominki i meble.

W wyniku realizacji projektu do oferty firmy i na rynek docelowy wprowadzona została jedna innowacja produktowa, która jest wynikiem wdrożonej innowacji procesowej i zaimplementowanych wyników prac B+R.

W wyniku realizacji projektu oraz w wyniku komercjalizacji i wdrożenia wyników prac B+R dotyczących koncepcji innowacyjnego połączenia umożliwiającego łączenie elementów mebli skrzyniowych wykonanych z MDF, HDF, sklejki, płyty wiórowej lub drewna przez użytkownika końcowego bez użycia narzędzi lub przy znikomym ich udziale, wprowadzony na rynek regionalny, krajowy i zagraniczny został nowy produkt: meble skrzyniowe (w tym meble dziecięce i atrapy kominkowe), które charakteryzują się wysoką estetyką przez zewnętrzną niewidoczność połączeń, łatwością montażu wykonywanego przez użytkownika końcowego. Zaprojektowane i walidowane w warunkach laboratoryjnych a także przemysłowych połączenia przesuwno-rozporowe charakteryzują się wysoką sztywnością i wytrzymałością, zapewniając jednocześnie wysoką sztywność i wytrzymałość korpusom mebla. Mają one wysoki walor estetyczny gdyż w meblach są zewnętrznie niewidoczne. Ponadto umożliwiają montaż mebli bez użycia narzędzi przez użytkownika końcowego.

Wprowadzone zostały również EKO meble skrzyniowe, wykonane z ekologicznych płyt (ekoinnowacja produktowa) – EKO meble dziecięce i EKO atrapy kominkowe z zastosowaniem innowacyjnego połączenia przesuwno-rozporowego, wykonane z ekologicznego materiału EKO płyt MDF/HDF, które zawierają zmniejszoną zawartość związków chemicznych (formaldehydów).