CO ROBI WILROBI?

Meble

Dla mebli dziecięcych bezpieczeństwo użytkowania jest szczególnie ważne, dlatego nasze wykonujemy wyłącznie z solidnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które gwarantują trwałość i komfortowe, długoletnie użytkowanie.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w projektowaniu, produkcji i dostawach różnego rodzaju mebli i kominków do klientów w całej Europie.

STAŁY ROZWÓJ

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły i stale obserwujemy zmieniające się trendy oraz poszerzamy nasze portfolio projektowe, aby utrzymać się w czołówce branży.

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz doświadczonej kadrze możemy realizować zamówienia według indywidualnych potrzeb.

PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Każdy nasz produkt wykonujemy z solidnych, ekologicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które gwarantują komfortowe, wieloletnie użytkowanie.

ZAWSZE BLISKO CIEBIE

Dzięki lokalizacji w Polsce jesteśmy w samym centrum Europy, co jest nieocenionym atutem w zakresie procesów logistycznych i umożliwia płynne, terminowe i efektywne kosztowo dostawy.

NIEZLICZONE PROJEKTY

Współtworzyliśmy kilka linii z wieloma znanymi projektantami, takimi jak Hans Daalder, Walther den Exter czy Hans van der Ven.

Witaj w WilrobiOd ponad dekady projektujemy i produkujemy ekologiczne kominki i meble.